Magic forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Magic forest

Dobrodošli novi članovi! Ako želite da koristite forum, morate prvo da se registrujete, ili ako imate već kreiran nalog, da se prijavite.

Тражи
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Maple 13 Download Free
Mali aleksandar-Psittacula krameri EmptyFri Feb 14, 2014 12:31 pm by darfeli

» Mali aleksandar-Psittacula krameri
Mali aleksandar-Psittacula krameri EmptyTue Jul 13, 2010 6:00 pm by BlackHorse

» Magijska Upotreba Biljaka
Mali aleksandar-Psittacula krameri EmptySat Apr 24, 2010 12:54 pm by BlackHorse

» Afričke ljubičice
Mali aleksandar-Psittacula krameri EmptySat Apr 10, 2010 11:49 pm by BlackHorse

» Bonsai breza
Mali aleksandar-Psittacula krameri EmptySun Apr 04, 2010 3:17 pm by BlackHorse

» Kraljice bašte-ruže
Mali aleksandar-Psittacula krameri EmptyTue Mar 30, 2010 9:31 pm by BlackHorse

» Jagorčevina, jaglac, primula...
Mali aleksandar-Psittacula krameri EmptyTue Mar 30, 2010 8:27 pm by BlackHorse

» Sarracenia
Mali aleksandar-Psittacula krameri EmptyWed Mar 24, 2010 9:59 pm by BlackHorse

» Vanila-jedna od jestivih orhideja
Mali aleksandar-Psittacula krameri EmptyWed Feb 17, 2010 4:42 pm by BlackHorse

Affiliates
free forum


You are not connected. Please login or register

Mali aleksandar-Psittacula krameri

3 posters

Go down  Порука [Страна 1 of 1]

1Mali aleksandar-Psittacula krameri Empty Mali aleksandar-Psittacula krameri Wed Dec 30, 2009 11:32 pm

Aky

Aky
Admin
Admin

Mali Aleksandar moj omiljeni papagaj moj mali djole.Mali aleksandar-Psittacula krameri Medium

2Mali aleksandar-Psittacula krameri Empty Re: Mali aleksandar-Psittacula krameri Wed Dec 30, 2009 11:53 pm

BlackHorse

BlackHorse
Admin
Admin

Joj, baš je lepa ta vrsta, ja sam imao nimfe, i smrzle se od zime... Sad

https://magicforest.forumsc.net

3Mali aleksandar-Psittacula krameri Empty Re: Mali aleksandar-Psittacula krameri Thu Dec 31, 2009 4:02 pm

Aky

Aky
Admin
Admin

Moj djole je pitomi papagaj evo mi ga sada na ramenu jede jabuku Very Happy bas je lud bounce

4Mali aleksandar-Psittacula krameri Empty Re: Mali aleksandar-Psittacula krameri Thu Dec 31, 2009 4:19 pm

BlackHorse

BlackHorse
Admin
Admin

I ja bih voleo da imam pitomog papagaja, čuo sam da su ti, i Are najpametniji papagaji, mogu da nauče najviše reči.

https://magicforest.forumsc.net

5Mali aleksandar-Psittacula krameri Empty Re: Mali aleksandar-Psittacula krameri Fri May 21, 2010 1:45 am

mirapa


Novi član
Novi član

BlackHorse ::I ja bih voleo da imam pitomog papagaja, čuo sam da su ti, i Are najpametniji papagaji, mogu da nauče najviše reči.

Are i arare su papagaji koje mogu da govore, ali ne i papagaji koje mogu da nauce najvise reci.Najvise reci odnosno do tri hiljade reci od kojih bez problema sklapaju recenice su sivi afriki papagaji.

Pogledaj kako je sladak!!!!





A, kakadu je moj omiljeni papagaj jer je sav blesav-pogledajte to malo cudoviste koje mene fascinira!

6Mali aleksandar-Psittacula krameri Empty Re: Mali aleksandar-Psittacula krameri Tue Jul 13, 2010 6:00 pm

BlackHorse

BlackHorse
Admin
Admin

Jaooo, ludi su ti kakdui, gledao sam dva videa, osvojili su me skroz, iako dosad nisam ih skoro nigde ni gledao, znam kako izgleda ali nikad nisam ništa znao o njemu, extra je! Very Happy
kao što rekoh, ja sam imao nimfice i nameravam da ih kupim ponovo, pa pitanje za tebe Aky, da li si ih ti pripitomio, ili si ih vodio negde na dresuru? I ja bih voleo da imam pitomog papagaja koji je preko dana u sobi... I šta radiš kad on vrši nuždu? Jel to radi u kavezu, ili kao kokoške gde stigne? Hehe, moram to da pitam Razz

https://magicforest.forumsc.net

Sponsored content



Назад на врх  Порука [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму